niedziela, 8 marca 2009

8 marca! zaczynamy! Igielnik kfiatowy :)

Dzień Kobiet!, Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie! ...że dzisiaj jest Święto Kobiet! :))) Wprawdzie to peerelowskie klimaty, ale w końcu każda okazja jest dobra, żeby buziaków trochę dostać, nie? :))) no! :)
Z tej właśnie okazji, dostałam od ... siebie... igielnik kfiatowy :)
No dobra, a teraz małe wprowadzenie :)
Na stronce HoA dziewczyny ogłosiły zabawę polegającą na wymianie igielników między uczestnikami. Nie pozostało nic innego jak się do niej zgłosić! To moja pierwsza tego typu wymiana, ale mam nadzieję, że wszystko się uda i że Eight (która właśnie ode mnie otrzyma igielnik) będzie zadowolona :)))
Przy okazji internetowej wymiany, zrobiłam i jeden dla siebie, a że marzy mi się już wiosna, stąd pomysł na wazon pełen kolorowych kwiatów! Oto i on:PS: igielnik na wymianę jest inny! Celowo nie zamieszczam zdjęć, najpierw niech dotrze do przeznaczonej mu przez los, nowej właścicielki Eight :)))
Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

 1. :)

  Wiosenna baaaardzo :D Pomysł z wazonikiem jest super!

  Aniu - ja strrrrrasznie stremowana jestem po tych miłych komentarzach, że czekasz :) Mam szczerą nadzieję, ze Cię nie zawiodę moją pseudopoduszką :) Jest na ukończeniu. Będzie na czas, choć jeszcze dziś nie dałam rady wysłać... :)

  Ściskam!
  ola

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam, dostałam! Mój igielnik jest absolutnie rewelacyjny, praktyczny i piękny! Dziękuję Aniu! :***********
  A ten w formie dzbanuszka też świetny, ale masz boskie pomysły!!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło :)