poniedziałek, 18 marca 2013

Blog roku? O w mordeczkę!!! :)

Wiem, że nie zasłużyłam na żadne nagrody... szczególnie, że ostatni rok nie należał do najlepszych pod względem oddawania się swoim pasjom. Ale jak tak sobie pomyślę, co nadaje mojemu życiu sens i co inspiruje mnie do innego spojrzenia na otaczający świat, to z całą stanowczością stwierdzam, że jest to właśnie szycie. Trochę mi smutno, że w poprzednim roku tak rzadko zasiadałam przed maszyną, ale wciąż mam nadzieję, że wrócę jak bumerang!
I szczerze mówiąc to odrobinkę liczę, że mi w tym trochę pomożecie...A w tym właśnie celu biorę udział w konkursie. I jakby ktoś gdzieś jakoś kliknąć mógł - to pęknę z radości :)

I uwierzcie, że mimo przegranej, każdy głos mnie uszczęśliwi!!! Macie czas do 26 marca :)

Poproszę jedynie o KLIK
http://www.szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/moje-zielone-wzgorze/


18-26 marca 2013      GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW
28 marca 2013            OGŁOSZENIE WYNIKÓWPS:
Z jednej strony zastanawiałam się czy w ogóle pisać o tym na blogu. Kiedyś przyszło mi na myśl, że żeby dowiedzieć się czy blog jest naprawdę fajny to powinien obronić się SAM! Bez wysyłania dodatkowych maili z prośbami o klikanie, bez namawiania, nagabywania i proszenia.
A z drugiej strony musicie przecież wiedzieć, że w ogóle biorę w czymś takim udział no i tu koło się zakręciło, bo jednak jakieś info dać musiałam :)))

Buziaki robaki
  

4 komentarze:

  1. Ten blog jest bardzo fajny, cudowny wręcz, tylko wielka szkoda, że tak rzadko są nowe notki.

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie wiem, ale proszę uwierz, że to z przyczyn ode mnie niezależnych. Nie chcę tu pisać konkretów, bo to moje prywatne sprawy, ale naprawdę to nie było jakieś moje "widzimisię", że przestałam szyć i pisać. Po prostu niezwykle kiepski rok... cieszę się, że się już skończył!!!

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło :)